Головний сержант Національної гвардії України Дмитро Тимощук ознайомився з умовами несення служби військовслужбовців Центрального та Південного ОТО НГУ. Він також відвідав бойові позиції гвардійців, які тримають оборону на підступах до міста в прифронтових районах та на звільнених територіях Херсонської області, поспілкувався з бійцями та підтримав їх морально-бойовий дух.
![0E0A4028 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a4028-kopyya.jpg)
![0E0A4004 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a4004-kopyya.jpg)
![0E0A3940 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a3940-kopyya.jpg)
![0E0A4052 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a4052-kopyya.jpg)
![0E0A3987 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a3987-kopyya.jpg)
![0E0A3997 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a3997-kopyya.jpg)
![0E0A4019 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a4019-kopyya.jpg)
![0E0A4176 копия](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0e0a4176-kopyya.jpg)
Особливу увагу головний сержант приділив всебічному забезпеченню бійців, готовності військовослужбовців виконувати службово-бойові завдання, збереження життя та здоров’я бійців.
Сержантський склад підрозділів НГУ виконує завдання за призначенням по обороні наших земель і постійно дбає за підлеглий особовий склад гвардійців.
Як зазначив Дмитро Тимощук, гвардійці навчені, оснащені й вмотивовані, вони б’ються заради перемоги України на всіх напрямках, де відбуваються бойові та стабілізаційні дії.
Гвардійці беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямих, де ведуться бойові дії по захисту України з відсічі збройної агресії. Воїни гвардійці мужньо та професійно обороняють Україну. Ворог буде розбитий.
Пресслужба НГУ