Головний сержант Нацгвардії відвідав бойові позиції військовослужбовців НГУ - НГУ

Головний сержант Національної гвардії України Дмитро Тимощук ознайомився з умовами несення служби військовслужбовців Центрального та Південного ОТО НГУ. Він також відвідав бойові позиції гвардійців, які тримають оборону на підступах до міста в прифронтових районах та на звільнених територіях Херсонської області, поспілкувався з бійцями та підтримав їх морально-бойовий дух.

Особливу увагу головний сержант приділив всебічному забезпеченню бійців, готовності військовослужбовців виконувати службово-бойові завдання, збереження життя та здоров’я бійців.

Сержантський склад підрозділів НГУ виконує завдання за призначенням по обороні наших земель і постійно дбає за підлеглий особовий склад гвардійців.

Як зазначив Дмитро Тимощук, гвардійці навчені, оснащені й вмотивовані, вони б’ються заради перемоги України на всіх напрямках, де відбуваються бойові та стабілізаційні дії.

Гвардійці беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямих, де ведуться бойові дії по захисту України з відсічі збройної агресії. Воїни гвардійці мужньо та професійно обороняють Україну. Ворог буде розбитий.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту