Герої, які боронять Запоріжжя. Стрілець ДЕН - НГУ

З першого дня повномасштабного російського вторгнення, гвардієць на псевдо Ден бив ворога на передньому краї. Воїн розповідає про роботу підрозділів 23 окремої бригади ОГП “Хортиця” Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України на передовій.

Ден — солдат, стрілець. До лав НГУ вступив після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

 

«Вранці встав – війна в країні, – пригадує боєць. – В мене сумнівів не було, чи потрібно брати до рук зброю, чи ні. Одразу пішов «штурмувати» військкомат. Чого просто сидіти? Що чекати? Ці окупанти почали лізти з усіх сторін в нашу державу!»,- розповідає гвардієць.

Невдовзі Ден вже був на фронті. Вперше у зону бойових дій потрапив у Запорізьку область. Про один із боїв пригадує:

«Я виїхав з групою на бойові завдання, бо в Пологівському районі Запорізької області була помічена диверсійно-розвідувальна група противника, яка рухалась у бік м. Гуляйполя. Але вони там не довго каталися, ми їх трохи «підрівняли» до землі, – з посмішкою розповідає військовий.

Тоді, як розповів гвардієць, групою військовослужбовців, до складу якої входив солдат Ден, було вислідкувано і відкрито вогонь по окупантах, в результаті чого вдалося знищити техніку, в якій знаходився особовий склад ворожої армії. Завдяки спільним діям наших військових плани противника були зруйновані в ущент, та в ході роботи не допущено втрат серед особового складу. Подібних успішних операцій спротиву російській агресії і обороні Запорізької області на рахунку бійця вже значна кількість. Про більшість із них обіцяє розповісти вже після перемоги України.

“Я працюю із вірою у перемогу, – наголошує Ден. – Насправді, розуміти те, що ти чистиш свою країну від непотребу – звичайно добре і круто“.

За сумлінне виконання службового обов’язку, відданість Військовій присязі та Українському народові, особисту мужність і відвагу у складних умовах загрози життю, гвардієць нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Завдяки хоробрості, мудрості наших захисників, завдяки сміливості всіх українців, всіх українок, наша держава – це справжній символ боротьби за свободу.

Ця війна стала по-справжньому народною для України. І показала, що на всій нашій території – від сходу до заходу, від півночі до півдня – українська ідея однаково сильна, однаково всенародна.

Слава нашим Героям!

Слава Україні!

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту