FPV-полювання нацгвардійців у Серебрянському лісництві - НГУ

Противник не припиняє спроби вести наступальні дії з метою подолати нашу оборону, застосовуючи всі доступні види вогневого ураження. Поза тим, нацгвардійці ведуть бої в обороні та постійно наносять ворогу суттєві удари у відповідь. З метою зниження наступального потенціалу російських загарбників бійці бригади спецпризначення НГУ за допомогою FPV дронів-камікадзе  регулярно впольовують на ворожу техніку. 

На  Кремінському напрямку продовжуються інтенсивні зустрічні зіткнення з противником. Підрозділи Національної гвардії тримаючи оборону, проводять розвідку з послідовним ураженням зазначених ворожих цілей. З метою покращення тактичного положення наносять системні удари у відповідь, завдаючи ворогу втрат в живій силі, озброєні, техніці та систематично поповнюють обмінний фонд.

Як повідомив заступник директора департаменту планування застосування ГУ НГУ полковник Микола Уршалович: “На минулому тижні воїнами бригади спеціального призначення НГУ в цьому районі за допомогою FPV дронів-камікадзе та інших видів озброєння знищено: 4 танки, 1 БМП, 2 БТР, 2 ББМ, 1 МТЛБ, 8 одиниць автомобільної техніки, 5 артилерійських систем, 1 ракетну систему залпового вогню та систему РЕБ”.

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту