Фонд “Повернись живим” передав бійцям Бригади наступу “Хартія” озброєння на понад 36 мільйонів гривень - НГУ

Фонд компетентної допомоги армії “Повернись живим” передав 13-й Бригаді оперативного призначення Національної гвардії України “Хартія” чергову партію колективного піхотного озброєння загальною вартістю понад 36 мільйонів гривень.

За словами директора фонду Тараса Чмута, це перший досвід закупівлі подібного озброєння в країні НАТО для потреб Національної гвардії в історії фонду.

Ця зброя покриє штатну потребу всієї бригади в подібному озброєнні. Дякую всім, хто долучається до допомоги Силам оборони України. Разом до Перемоги!” – зазначив Тарас Чмут.

Бійці бригади “Хартія”, яка боронить Україну у складі Гвардії наступу, щиро подякували фонду та всім, хто долучився до підтримки українських захисників.

За допомогою цієї зброї ми будемо максимально ефективно нищити ворога та наближати нашу Перемогу!” – запевнив офіцер з логістичного забезпечення бригади “Хартія” з позивним Кері.

Доречно сказати, що з початку повномасштабного вторгнення у 2022 році благодійний фонд “Повернись живим” передав Національній гвардії України автомобільної техніки, безпілотників, зброї та іншого військового обладнання на понад 200 мільйонів гривень.

Перейти до вмісту