Двом педагогам – захисникам України із Запоріжжя, вручено почесні відзнаки «За оборону рідної держави» - НГУ

До березня поточного року чоловіки працювали в опорній школі Покровська, а нині боронять рідну землю в лавах Національної гвардії України.

Олександр Гетьман обіймав посаду вчителя фізичної культури та був керівником постійно діючого військово-патріотичного гуртка Сокіл «Джура», постійним членом журі обласного рівня у спортивних змаганнях.

Леонід Гнілов у мирному житті також є членом педагогічного колективу школи. Він – керівник шкільного методичного об’єднання асистентів вчителя. Як психолог за фахом, Леонід проводив корекційно-розвиткові заняття для учнів, які навчаються за інклюзивною формою навчання.

З 14 березня чоловіки, не вагаючись, стали на захист Батьківщини. Отримали медалі мали ще у серпні, під час відзначення Дня незалежності України, але у зв‘язку з виконанням службово-бойових завдань не мали змоги бути присутніми на заході.

Вручив почесні відзнаки очільник Покровської МВА Сергій Доюбряк, він подякував захисникам за мужність та самовідданість, зразкове виконання службового обов’язку та побажав якнайскоріше повернутись додому з Перемогою.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту