До лав Нацгвардії продовжують прибувати службові собаки![🦮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1.5/16/1f9ae.png)
![🦮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1.5/16/1f9ae.png)
Деякі з них, ще цуценята, інші ж – дорослі та дресировані.
Лорд, Лота та Раян зовсім нещодавно прибули в частину на Івано-Франківщині. Дві вівчарки та одного ротвейлера передав один з військовослужбовців підрозділу.
Волонтери подарували дві німецькі вівчарки і вінницьким нацгвардійцям. Грейсі та Царіна народилися в одному із місцевих розплідників. Нині собак готують до виконання бойових завдань.
Ці собаки поки ще не знають, що таке виконувати бойові команди. Але у своїх нових господарів чотирилапі красуні вже завоювали любов: стрибають, подають лапу та облизують кінологів.