Для гвардійців, захисників південних рубежів, лунали пісні про боротьбу за свободу України - НГУ

Навіть у сьогоднішні важкі часи, коли триває запекла боротьба із ворожими окупаційними військами рф за звільнення нашої рідної землі, все ж має залишатися місце і для свята, адже ми – українці й ми – незламні.

Отже, щоб підтримати бойовий дух воїнів, Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України завітав до гвардійців військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ із новорічною концертною програмою та подарував захисникам своє мистецтво.

На сцені лунали народні й сучасні патріотичні пісні у виконанні чоловічого квартету «Гетьман» та фольклорного гурту «Душа співає» в супроводі хору й балету ансамблю.

Звичайно, не обійшлося й без знаменитої «Червоної калини». Багато хто з бійців вперше прослухали цей марш Січових стрільців повністю – нині здебільшого українці співають тільки перший його куплет, який на початку повномасштабного вторгнення виконав Андрій Хливнюк на Софійській площі в Києві.

Із захопленням зустріли гвардійці «шотландський» дует Василя Нагірного та Сергія Борового, які майстерно запалювали публіку музикою прадавніх шотландців, граючи на волинці та сопілці, а танцюристи та танцюристки балету, підхоплюючи неймовірні ритми вправно встигали вибудовувати малюнок танцю.

«Море приємних відчуттів, піднесений настрій, радість – це почуття, яких останнім часом дуже не вистачає. Це так важливо для нас! Всі виступи були такими яскравими та гарними. Дуже складно виділити фаворитів. Їх, мабуть, і не буває у колективах такого високого рівня, бо тут кожен артист є професіоналом!» – зазначив гвардієць Ігор.

Вдячні слухачі дякували учасникам ансамблю бурхливими оплесками та букетами квітів, захоплено обговорювали окремі номери, – як зізналися артисти – це потужна віддача від глядачів, що є неймовірним енергетичним зв’язком між артистом і присутніми в залі.

«Нехай любов до рідної землі й вашої родини надає наснаги та сил, а новорічні та Різдвяні свята відкриють не лише нову сторінку історичного календаря, а й наблизять нас до Перемоги! Здоров’я, незламності духу, злагоди й добробуту вам!» — вітали артисти гвардійців.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту