“Діти знову мріють бути військовими”: гвардійці Північного об’єднання провели для школярів уроки мужності - НГУ

До дня Національної гвардії України, який відзначається 26 березня, гвардійці зустрілись з учнями столичних шкіл.

Військовослужбовці розповіли про задачі та функції Нацгвардії, про ключові моменти та ефективність гвардійських підрозділів у відсічі збройної агресії росії. Школярам продемонстрували екіпірування та оснащення військових під час виконання службово-бойових завдань. Офіцери розповіли про кожен з елементів захисту, вміст аптечки та засоби індивідуального захисту. Школярі, своєю чергою, привітали гвардійців святковим концертом й передали їм гуманітарну допомогу, малюнки та маскувальну сітку, яку плели власноруч.

Також учням припала до душі збірка-розбірка навчальної зброї, правила безпеки у її використанні. Адже, кожен охочий мав змогу взяти екіпірування та навчальне озброєння гвардійців, щоб упевнитись – для його використання потрібні навички та відповідна підготовка.

“Приємно спостерігати, як змінюється наша ментальність. Діти знову мріють бути військовими, а людина в формі для них – це символ сміливості та мужності”, – каже нацгвардієць Ілля.

Дякуємо за теплу зустріч та зацікавленість у проведені нашої просвітницької роботи. Навчайтесь, а ми, як завжди, будемо вас захищати.

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ за матеріалами з військових частин

Перейти до вмісту