Девіз – «Не зупинятися!» - НГУ
Ще з дитинства Сергій вбачав військових прикладом мужності та відваги. На думку його маленького, військова форма та різноманітна зброя додавала хоробрості та безстрашності.
 
Він знав, що непідготовленим до армії не піде, тому з самого дитинства почав активно займатися спортом. Ходив на плавання, бігав, займався у спортзалі. Згодом зрозумів, що спорт став невіддільною частиною його життя та влаштувався тренером у спортивному залі, але про військову службу все одно не забував.
Майже два роки тому я обрав шлях військового. Я довго обирав місце служби, вагався. Один з моїх товаришів порадив мені спробувати себе в Національній гвардії України, говорив, що мені сподобається служба та колектив. Так воно і сталося»,- каже Сергій.
Деякий час він проходив строкову службу, та ні на мить не замислився, коли йому запропонували підписати контракт.
Через те, що я прихильник різних видів спорту, мене одразу відправили на змагання по семиборству. До програми чоловічого семиборства входять біг на 60 метрів, стрибки в довжину, штовхання ядра, стрибки у висоту, біг на 60 метрів з бар’єрами, стрибки з жердиною, біг на 1000 метрів. Я отримував задоволення через те, що мені вдається поєднувати заняття спортом та опановувати військову справу. Але на цьому я не зупинився. Через мою старанність, мені вдалося потрапити до одного з підрозділів спецпризначення Національної гвардії України. Але на цьому ще не кінець, я хочу стати справжнім професіоналом своєї справи», – розповідає Сергій.
Бійці підрозділів спецпризначення НГУ з перших днів війни боронять нашу землю на Луганському, Донецькому, Харківському та Херсонському напрямку. Виконують складні бойові завдання на лінії зіткнення і в мирних містах для захисту нашого народу. Сергій пишається своїми побратимами та посестрами, які допомагають вивільнити нашу землю від окупантів.
Перейти до вмісту