Денис Монастирський: Протягом останніх двох днів понад 500 мирних жителів було евакуйовано з «Азовсталі» - НГУ

Про це розповів Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ексклюзивному інтерв’ю для американського інформаційного каналу Fox News.

Сюжет розпочався з подій 19 лютого, де за п’ять днів до вторгнення Росії в Україну Міністр відвідав східну лінію фронту. На час візиту до нього приєднався підполковник Національної гвардії, командир полку «Азов» Денис Прокопенко.

«Думаю, ми готові до будь-якого сценарію. І я бачу, що наші ЗСУ також готові до будь-якого сценарію», — ще тоді запевнив очільник МВС.

Журналісти наголосили, що від початку війни Міністр МВС України перебував у столиці, а командир «Азов» на Азовському металургійному заводі, де українські війська захищають останню частину території, яку вони утримують у Маріуполі.

Денис Монастирський повідомив інтерв’юеру: «Сьогодні він герой України. Сьогодні він є одним із головних захисників Маріуполя. Саме він організовує оборону Азовського металургійного заводу».

Він зазначив, що протягом останніх двох днів понад 500 мирних жителів було евакуйовано з металургійного комбінату через погоджені гуманітарні коридори, але російські сили продовжували бомбити завод із повітря та землі.

«Ми розуміємо, що в діях Путіна немає логіки. У нього є ця жага перемоги. У нього наближається 9 травня, коли йому потрібно принести чиюсь голову для свого народу й показати, що він переможець. Якщо цього не станеться, він зробить подальші кроки для подальшої ескалації конфлікту», — сказав Міністр.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту