У Навчальному центрі Національної гвардії України з робочим візитом перебували представники командування Сухопутних військ Королівства Швеція. Під час робочої зустрічі іноземній делегації представили, як бойовий досвід українських військовослужбовців оперативно інтегрується у програми підготовки, а отримані в ході участі в бойових діях напрацювання швидко адаптують до навчального процесу.
Під час огляду навчальних локацій та практичних занять представники Королівства Швеція ознайомилися з низкою ключових напрямів підготовки – інженерно-саперною підготовкою та РХБЗ; організацією блок-постів і заходів протидії ворожим БпЛА; тактичною підготовкою з використанням оборонних споруд та розвідувальних дронів; психологічною смугою перешкод із застосуванням засобів імітації бою; тренування операторів FPV-дронів; заняття у кілл-хаусі «УРБАН» зі страйкбольним і пейнтбольним обладнанням
Для нас надзвичайно важливо, що партнери зі Швеції мають можливість безпосередньо побачити, як організовано підготовку військовослужбовців Національної гвардії. Ми демонструємо не лише інфраструктуру, а й ті підходи, які формуються на основі реального бойового досвіду», – зауважив начальник навчального відділу.
Представники Королівства Швеція високо оцінили рівень підготовки, інфраструктуру та сучасні методики навчання військовослужбовців НГУ. Сторони підтвердили готовність до подальшого співробітництва та обміну передовим досвідом.
Група інформації і комунікації НЦ НГУ






