Цьогоріч запрацює єдиний додаток для поранених військових системи МВС, – Ігор Клименко (ВІДЕО) - НГУ

У національному телемарафоні «Єдині новини» в підсумковому інтерв’ю за 2023 рік Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував роботу соціального додатку, який буде єдиний для відстеження потреб поранених або травмованих військовослужбовців системи МВС. Вносити дані у додаток будуть відповідні служби Нацполіції, прикордонників, ДСНС України та Нацгвардії.

“Зараз кілька десятків тисяч людей знаходяться на першій лінії фронту, тому ми щодня робимо усе можливе, щоб система надання медичної та реабілітаційної допомоги, супроводження кожного військового були системно побудовані”, – підкреслив Глава МВС Ігор Клименко.

Основною метою стане відстеження потреб військових і працівників МВС. Також з 1 січня 2024 року Міністерство внутрішніх справ переводить повністю медичне забезпечення в електронний варіант, зокрема це стосуватиметься і медичних військово-лікарських комісій. Це допоможе відстежувати базу з даними військових, поліцейських та рятувальників, які отримали поранення, й розуміти, де вони лікувались, якої реабілітації чи протезування потребують.

Перейти до вмісту