Чернівецьким гвардійцям на фронті вручили відзнаки і нагороди - НГУ

Бійців чернівецького підрозділу, котрі виконують завдання на передовій, нагородили відзнаками. Нагороди і відзнаки вручив командир військової частини полковник Вадим Швець, котрий нещодавно відвідав сектор відповідальності де бійці виконують бойові завдання.

Військовослужбовці доповіли командуванню оперативну обстановку і розповіли про умови служби та побуту.

«Ми кожен день б’ємося з ворогом. Добре, що нас підтримують побратими. Коли знаєш що ти не один, це дає сили продовжувати стримувати окупанта» – коментує нацгвардієць Мирослав.

Гвардійцям передали чимало корисних речей для покращення умов служби. Приємним сюрпризом стало відео зі словами підтримки, яке записали побратими військовослужбовців, котрі наразі несуть службу на інших напрямках або перебувають у пункті постійної дислокації. Для воїнів було приємною несподіванкою побачити людей, з якими за час служби, встигли стати військовою родиною.

Також до гвардійців прибула ремонтна бригада механіків. Майстри прямо на передовій повернули в стрій три одинці техніки. Тепер ця техніка допоможе хлопцям ефективніше нищити окупантів.

Командування військової частини відвідало поранених бійців у лікарні. Гвардійці поспілкувались про обставини отримання травм та поранень, перебіг лікування, а також перевірили забезпечення поранених всім необхідним, побажавши швидшого одужання.

Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту