На одному з полігонів пройшли регулярні ротні тактичні навчання чернівецького підрозділу НГУ. Гвардійці вдосконалювали взаємодію та координацію дій, а також навчалися ефективно використовувати сучасні вогневі засоби і технології.
Під час злагодження гвардійці відпрацьовували взаємодію підрозділів піхоти з аеророзвідкою і групами ударних БПЛА. Навчалися пересуватися у групах, займати вигідні позиції і зачищати окопи та бліндажі.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-4.jpg)
«Наші підрозділи регулярно виконують бойові завдання на різних ділянках фронту, зокрема на Луганщині. Вміння проводити злагоджені операції, відпрацьовувати по ворожих цілях, йти в атаку і оборонятися – це критичні передумови не лише ефективного виконання наказів і знищення ворога. Від цього залежить життя і здоров’я наших бійців. Сьогодні ми тренуємося, щоб завтра були результати на полі бою», – каже учасник навчань, гвардієць Віктор.
Під час навчання солдати і офіцери тренувалися діяти як єдиний організм на полі бою. Злагодженість дій підрозділу дозволяє швидко працювати і ефективно реагувати навіть в тому випадку, якщо сценарій бойових дій стрімко змінюється. Все це є запорукою підвищення боєздатності гвардійського підрозділу.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/9-1-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-1-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-2-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-6-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-4-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/8-768x512.jpg)
Група інформації та комунікації Західного ОТО