Гвардійці 27 полку імені князя Святослава Ярославича долучилися до міжнародного форуму «Шлях триває», присвяченого розвитку ветеранського руху та підтримці учасників Ігор Нескорених.

Ігри Нескорених (Invictus Games) були започатковані у 2014 році з ініціативи принца Гаррі, герцога Сассекського. Їхня мета – підтримка військовослужбовців і ветеранів, які отримали поранення, травми або захворювання під час служби, через спорт як інструмент фізичної та психологічної реабілітації. Присутність засновника Ігор на форумі стала важливим сигналом міжнародної підтримки та уваги до українських захисників.

Форум об’єднав ветеранів, представників держави та міжнародної спільноти навколо розвитку ефективних програм відновлення, адаптації та повернення до активного життя. 

Участь гвардійців у таких заходах має практичне значення – це доступ до досвіду, який уже довів свою ефективність, і можливість впроваджувати його у підрозділі.

Для нас важливо бути частиною цього процесу. Ми бачимо, як працюють ці програми, як вони допомагають відновлюватися і повертатися до життя. Це досвід, який потрібен нашим військовослужбовцям вже сьогодні», зазначив начальник служби фізичної підготовки і спорту 27 полку майор Орлов.

Розвиток ветеранського спорту та середовища підтримки формує можливості для відновлення після служби і дає чітке розуміння: шлях триває, і кожен має шанс пройти його далі.

Відділення комунікації Північного Київського ТУ НГУ

Перейти до вмісту
widget will appear here