Чернігівські гвардійці стали донорами крові - НГУ

Днями нацгвардійці завітали до Чернігівського обласного центру крові, аби долучитися до здачі крові та її компонентів.

Донорство крові – це важлива та корисна процедура не тільки для отримувачів крові, але й для самого донора. У процесі здачі крові донора ретельно перевіряють на різноманітні хвороби, що дозволяє вчасно їх виявити та почати лікування й уникнути поширення хвороб. Крім того, здача крові корисна для самого донора, оскільки після процедури організм починає відновлювати об’єм крові, що позитивно впливає на здоров’я і допомагає зменшити ризик серцево-судинних захворювань. Гвардійці ніколи не залишаються осторонь та постійно долучаються до подібних акцій.

«У такий складний час ми всі повинні допомагати один одному як можемо. Кожного дня людям потрібна донорська кров, особливо військовим. Сама процедура зайняла в мене 10 хвилин, а комусь це врятує життя», – розповідає гвардієць Олександр.

Тому, якщо ви хочете допомогти важкохворим людям та військовослужбовцям, а також зробити щось корисне для свого організму, донорство крові – це найкращий спосіб зробити це. Нехай ваша доброта та милосердя стануть переможцями в боротьбі за життя та здоров’я людей.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Перейти до вмісту