Чернігівські гвардійці провели «Урок мужності» школярам - НГУ

Для першокласників Чернігівської ЗОШ №7, І – III ступенів нацгвардійці провели «Урок мужності». Пізнавальний захід розпочався зі знайомства учнів та гвардійців. Військовослужбовці розповіли дітям про основні завдання та функції Національної гвардії України. Інструктори частини показали школярам засоби захисту: бронежилети та каски, а також розповіли про надання домедичної допомоги.

«Під час демонстрації військової аптечки мене вразило, що діти першого класу вже знають, що таке турнікет та як ним користуватися. Проводити подібні заняття для таких слухачів – одне задоволення», – зазначив інструктор з медицини Олексій.

Кінолог та його чотирилапий напарник показали дітям вправи із загального та спеціального курсу дресування службових собак. Та найбільше дітям сподобалось коли Джері-Лі затримував умовного злочинця. Адже саме під час цієї вправи службовий собака демонструє всю свою могутть та красу.

«Висловлюю подяку Національній гвардії України за чудово підготовлений та проведений для наших учнів «Урок мужності». За те, що виховуєте в наших дітях відчуття патріотизму, всиляєте в них віру та наближаєте нашу перемогу. Від педагогічного колективу школи та себе особисто низький вам уклін», – подякувала директор школи Колотило Наталя Радіонівна.

По закінченню заходу школярі мали змогу приміряти екіпірування, які гвардійці кожного дня носять на службі та під час виконання бойових завдань. А також сфотографуватися з Джері-Лі.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Перейти до вмісту