“Бойове хрещення у лісах під Кремінною”, — слов’янський гвардієць Сергій розповів про бої за Луганщину - НГУ

Сергій – командир взводу, боронить Україну на Луганщині.

Повномасштабне вторгнення Сергій зустрів у одній з військових частин, що дислокується на Одещині. Проте, повномасштабне вторгнення російської федерації тільки посилило його прагнення служити саме в бойовому підрозділі. 

«Я не зміг довго сидіти, розуміючи той факт, що на фронті я був би набагато кориснішим, — ділиться Сергій. Незабаром він опинився у складі 15 Слов’янського полку, — Перше бойове хрещення отримав у лісах під Кремінною. Тут мав перші вогневі контакти з противником, перші прильоти ворожих мін та «Градів», — ділиться гвардієць. 

Підрозділ Сергія мав справу зі снайперами та десантними підрозділами російських окупантів. Під час одного з багатьох виїздів взвод Сергія зміг знищити до взводу противника:

«Ми дійсно думали що таке буває тільки у фільмах , коли бачили у бінокль, як взвод загарбників йде нога в ногу на свої позиції, прямо туди ж , де були знешкодженні їх попередники», — міркує гвардієць.

На фронті є місце й втручанню Вищих сил. Так в один з днів хлопці потрапили у зону дії артилерійської дуелі. Але жоден зі снарядів, які десятками пролітали над головою того дня, не впав на їхні позиції.

Сергій впевнений, що Бог у цій війні на нашій стороні, тому ворог буде розбитий!

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту