Благодійний фонд «Твій Крок» допоможе покращити технічне оснащення ремонтних підрозділів Нацгвардії - НГУ
Національна гвардія України та благодійний фонд «Твій Крок» підписали меморандум про співпрацю та партнерство з метою покращення технічного оснащення підрозділів Нацгвардії.
«У межах співпраці ми плануємо забезпечити підрозділи Нацгвардії мобільними майстернями «LOCKER», мобільними шиномонтажними комплексами «BIG-LOCKER», унівepcaльними peмoнтними кoмплeкcами «WORKSHOP-LOCKER», пpecами для мoнтaжу та дeмoнтaжу VFI Run-Flat вcтaвoк, а також укомплектувати військові частини необхідним інструментом та обладнанням для ремонту», – зазначив представник фонду.
Представники Фонду також продемонстрували гвардійцям мобільну майстерню українського виробництва «LOCKER». Майстерня обладнана на базі пікапу Хамер, що дає їй високу прохідність в різних умовах дорожнього покриття.
 
У свою чергу командування Національної гвардії подякувало Фонду за співпрацю та вже надану матеріально-технічну допомогу.
 
Такі майстерні є дуже необхідними та вкрай важливими для наших військовослужбовців, адже вони матимуть можливість проводити оперативний ремонт та обслуговування техніки прямо на передовій.
Подібні мобільні майстерні вже є в деяких підрозділах НГУ та добре себе зарекомендували у районах виконання завдань.
 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту