Психологи бригади “Рубіж” НГУ працюють з бійцями і в районі бойових дій, і після їхнього повернення на відновлення. Перш, ніж зустрітися з сімʼями, кожен військовий проходить курс психологічної реабілітації — декомпресію.
Така програма має допомогти фізично і психологічно відновити організм після бойових дій та побуту війни, адаптуватися до цивільного життя і вчасно виявити будь-які серйозні зміни в поведінці воїна.
Вправи в межах курсу націлені на емоційне розвантаження та усвідомлення, що ти не сам на сам зі своїми проблемами, а турбота про своє ментальне здоровʼя необхідна для комфортного життя, як військового, так і його рідних.
![434769394_840560751445030_819251103154053349_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434769394_840560751445030_819251103154053349_n-1024x684.jpg)
![434937563_840560771445028_4167629336517348785_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434937563_840560771445028_4167629336517348785_n-1024x684.jpg)
![434858980_840560798111692_280215788065400302_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434858980_840560798111692_280215788065400302_n-1024x684.jpg)
![434820994_840560811445024_7608362434321162357_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434820994_840560811445024_7608362434321162357_n-1024x684.jpg)
![434836988_840560701445035_2669558091400025143_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434836988_840560701445035_2669558091400025143_n-1024x684.jpg)
![434679489_840560838111688_7053648198040005582_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434679489_840560838111688_7053648198040005582_n-1024x684.jpg)
![434663156_840560861445019_4349075028590228326_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434663156_840560861445019_4349075028590228326_n-1024x684.jpg)
![425718631_840560634778375_1367117504546606918_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/425718631_840560634778375_1367117504546606918_n-1024x684.jpg)
![434930752_840560828111689_5353324242255187297_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434930752_840560828111689_5353324242255187297_n-1024x684.jpg)
![434707289_840560624778376_8625523685448003152_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434707289_840560624778376_8625523685448003152_n-1024x684.jpg)
![434664532_840560784778360_615636833067012472_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434664532_840560784778360_615636833067012472_n-1024x684.jpg)
![434827281_840560671445038_5585573848975354656_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434827281_840560671445038_5585573848975354656_n-1024x684.jpg)
Попередній
Наступна