Берці замінили на бутси: у Миколаєві пройшов турнір з мініфутболу для військових (ВІДЕО) - НГУ

Асоціація футболу Миколаєва організувала турнір з мініфутболу для військовослужбовців ЗСУ та Національної гвардії України у Миколаєві. 

Асоціація футболу надала майданчик для змагань. На гру прийшло 8 команд.

– Кожен день військовослужбовці Національної гвардії, Збройних Сил України та різних збройних формувань гідно виконують завдання у складі сил оборони Миколаєва та Херсонської області щодо знищення нашого ворога. Тому, приходити на ці турніри або займатися фізичними навантаженнями в залах – це для них якесь невеличке моральне та психологічне розвантаження, – сказав речник військової частини 3039 Національної гвардії України Дмитро Горбачик.

Самі військовослужбовці у захваті від гри.

– Гра супер, дуже напружений матч. Хлопці не жаліють ані ніг, ані себе. Дякувати, ми виграли – 1:0. Ми старались, – розповів військовослужбовець Національної гвардії України Олег.

За словами голови Асоціації футболу Миколаєва, турніри роблять для того, аби допомогти нашим військовим.

– Ці турніри робляться в першу чергу для того, щоб допомогти хлопцям. Я за себе скажу, що не можу взяти автомат та піти стріляти. Не було в мене змоги цим займатися, коли мені було 18 років. Я закінчив один університет, другий, сім’я, діти. Тому я розумію, що мій безпосередній борг допомагати їм тут, з цієї сторони. Є змога організувати турнір – я із задоволенням організую. Хлопці прийдуть, пограють, – зазначив голова асоціації футболу Миколаєва Олександр Мунч.

Військовослужбовець ЗСУ Олег запевнив, що його команда налаштована на перемогу: «Настрій бойовий, як завжди. Налаштовані на перемогу. Збираємося забрати місцевий кубок. Заберемо його». 

Також своєю думкою поділився військовослужбовець Національної гвардії України Костянтин, який зауважив, що вперше його команді дісталися гідні суперники: «Суперники достойні. Чесно кажучи, це перші нам важкі суперники попалися. Гра взагалі клас, але далі буде краще».

У турнірі з мініфутболу цього разу перемогла команда Національної гвардії України. Відповідно, команді-переможцю дістався символічний кубок та м’ячі від спонсорів.

Перейти до вмісту