Артилерія Нацгвардії результативно відпрацьовує по ворожих цілях - НГУ

На минулому тижні підрозділи артилерії виконали понад 2000 бойових завдань та “відмінусували” майже 200 окупантів. Артилерія НГУ працює по всій лінії фронту: від Харківщіни до Херсонщини.

Про це повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Впродовж минулого тижня артилеристи Національної гвардії безжально нищили ворога та забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони. Так, на різних напрямках лінії бойового зіткнення гвардійці-артилеристи виконали 2042 вогневих завдання, знешкодили 198 осіб противника, з них 79 – назавжди. Також підтверджено знищення: одного БМ-221 «Град», однієї гармати МТ-12, одну інженерно-фортифікаційну споруду, дві одиниці автотранспорту та три міномети”, — розповів він. 

Також відомо, що розвідкою Національної гвардії було виявлено 816 цілей противника. З них силами і засобами спостережних постів – 63, розрахунками безпілотних авіаційних комплексів – 351, засобами радіоелектронної розвідки – 402. Значна частина цих цілей була знищена або виведена з ладу у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту