Академія Нацгвардії продовжує тісно співпрацювати з Національною академією оборони Національних ЗС Латвійської Республіки - НГУ

Представники Національної академії Національної гвардії України провели робочу зустріч з делегацією Національної академії оборони Національних Збройних сил Латвійської Республіки.

Українську сторону очолював заступник начальника Національної академії Національної гвардії України з озброєння та техніки – начальник відділу технічного забезпечення полковник Олег Шабалін. З латвійської сторони делегацію представив підполковник Гундарс Соколовскіс.

Зустріч пройшла в рамках меморандуму про співпрацю між навчальними закладами.

На порядку денному розглядалися питання стосовно продовження співпраці у науковій та освітній діяльності, обміні досвідом викладачами, їх залучення до проведення занять та тренінгів у Латвійській Республіці.

«На сьогодні робота з іноземними країнами є надважливою для нас. Наразі ми продовжуємо працювати над вдосконаленням освітніх програм. Наші викладачі поглиблено вивчають процес навчання та викладання курсу рівня L2, завдяки чому й триває спільна розробка освітніх програм за стандартами НАТО для Академії НГУ. Ми щиро вдячні вам за постійну підтримку та допомогу. Впевнений, що спільна робота пришвидшить нашу перемогу», – зазначає полковник Олег Шабалін.

Крім цього, представники Національної академії оборони Національних Збройних сил Латвійської Республіки передали донорське обладнання для Академії Нацгвардії, а саме: офісну та комп’ютерну техніку, розхідні матеріали для техніки та ін.

«Хочу подякувати вам за те, що приділяєте так багато часу для зустрічі з нами. Наша співпраця набирає шалених обертів, що є позитивним досвідом для обох країн. Вважаю, важливим продовжувати наше співробітництво у цьому ж русі та досягати успіхів разом», – коментує підполковник Гундарс Соколовскіс.

Також під час зустрічі обговорили питання залучення курсантів на короткострокові курси, які відбудуться вже восени цього року. Крім того, сторони домовились щодо розвитку мовної підготовки Академії, а саме: виділення додаткових місць для гвардійців на курсах, які проходитимуть у мовній школі Національної академії оборони Національних Збройних сил Латвійської Республіки.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Фото групи інформації і комунікації Західного ТУ
Перейти до вмісту