На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завершився конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

Цьогоріч до участі у конкурсі долучилися 35 установ – серед них науково-дослідні організації, заклади вищої та професійної освіти, навчально-методичні центри цивільного захисту, а також практичні підрозділи МВС. Загалом конкурсна комісія розглянула 244 роботи у 13 номінаціях. Національну гвардії України представили Національна академія НГУ та Київський інститут НГУ.

Конкурс об’єднав десятки творчих команд із різних структур МВС – науковців, педагогів, офіцерів, комунікаційників. Але саме вищі військові навчальні заклади НГУ продемонстрували високий рівень професійної підготовки та креативного підходу. 

Академія НГУ посіла перше місце у номінації «Профорієнтаційні відеоролики» (диплом I ступеня). Вони зуміли створити історію, що надихає. Історію, у якій показано, як формується та вдосконалюється офіцер – із перших днів навчання, крізь виклики, тренування, польові заняття, відрядження та прояви характеру й навичок.

За кожним влучним кадром представленого проєкту стоїть робота офіцерів відділу інформації та комунікації Академії та історії особистостей навчального закладу.

Постійний рух: планування, зйомки на полігонах, робота під час заходів, монтаж, тексти, героїв та їх історії. Саме так створюються матеріали, які говорять із глядачем щиро, просто і сильно», – зазначив начальник відділу інформації та комунікації підполковник Павло Пономарьов.

Київський інститут Національної гвардії України здобув друге місце у номінації «Профорієнтаційні відеоролики» (диплом II ступеня), а також сертифікат учасника у номінації «Друкована профорієнтаційна продукція».

Особовий склад служби інформації та комунікації КІ НГУ також нагороджені почесними дипломами та сертифікатами.

Участь інституту у таких заходах сприяє популяризації наукових і творчих здобутків, підвищує престиж військової освіти, а також забезпечує обмін найкращими практиками між закладами системи МВС. Це дозволяє зміцнювати науково-освітній потенціал інституту та формувати сучасне інноваційне середовище для підготовки майбутніх офіцерів», – зазначив заступник начальника Київського інституту НГУ по роботі з особовим складом полковник Сергій Круглов.

У призовому відеоролику відображається діяльність і реформи, здобутки та розвиток, а також чим живе сучасний Київський інститут Національної гвардії України в умовах правового режиму воєнного стану. В даному відео продемонстрована сучасна система підготовки майбутніх офіцерів Національної гвардії України відповідно вимог сьогодення.

Це визнання – не лише творчого підходу, а й системної комунікаційної роботи, що підсилює авторитет військової освіти та підрозділів Національної гвардії України.

За матерілами вищих військових навчальних закладів НГУ

Перейти до вмісту
widget will appear here