Третій Міжнародний Конгрес Координаційної платформи «ВзаємоДія» пройшов в Ужгороді. Він об’єднав представників влади, бізнесу та громадських організацій. Представники Закарпатського підрозділу Національної гвардії України також взяли участь у цьому форумі.
Гвардійці представили виставку озброєння та техніки. Учасники Конгресу мали унікальну можливість зануритися в реалії підготовки бійців НГУ. Вони змогли відчути себе снайперами, приміряти спорядження та потренуватися в ураженні ворожих повітряних цілей на спеціальному тренажері. У сучасному інтерактивному мультимедійному тирі військовослужбовці запропонували спробувати підбити російську бронетехніку за допомогою макетів різних типів гранатометів.
Під час заходу також працювали групи рекрутингу, які розповідали всім зацікавленим про умови служби та забезпечення у Національній гвардії України.
«Сьогодні, коли Україна бореться за свою свободу та незалежність, такі потужні заходи, як Конгрес «ВзаємоДія», мають особливе значення. Це подія міжнародного рівня, яка об’єднує зусилля влади, громадськості та наших міжнародних партнерів для пошуку ефективних рішень у гуманітарній політиці. Закарпатський підрозділ Національної гвардії з честю виконує свою місію, захищаючи країну та демонструючи, що навіть у найскладніші часи ми – єдина команда. Вдячний кожному з вас за вашу активну позицію, підтримку та віру в нашу перемогу», – заявив на відкритті Конгресу командир підрозділу полковник Сергій Лук’янчиков.
Участь у таких заходах відкриває унікальні можливості для прямого спілкування з представниками влади, бізнесу та громадських організацій. Це сприяє зміцненню партнерських відносин і стає основою для успішної співпраці.
Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ







