Поранені військовослужбовці та члени їхніх родин мали змогу навчитися долати стрес, стабілізувати емоційний стан та морально відновитися на заняттях з арттерапії, гончарства та ліплення.
Подолати стрес, стабілізувати емоційний стан та пришвидшити відновлення наших захисників допомагали заняття з арттерапії, гончарства та ліплення. Їх провели представники громадської організації «Керам АРТ місто».




«Війна триває, і щодня наші захисники стикаються не лише з фізичними, а й психологічними випробуваннями. Тому упродовж двох днів ми відвідали кілька лікувальних закладів, щоб допомогти пораненими військовослужбовцям впоратися з їхніми труднощами та знайти шляхи виходу зі складних станів», – розповіла начальниця відділення психологічного забезпечення вінницького підрозділу НГУ майор Тетяна Путкарадзе.
Своїм досвідом ділилися фахівці з Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції.
«На таких заходах ми відчуваємо підтримку та отримуємо позитивні емоції. Психологічна стійкість – це так само важливо, як і фізична витривалість. Тому ми з радістю долучаємося до занять з психологами», – розповів військовослужбовець Тарас.
Спільні заняття проводять в межах проєкту МВС «Пункт психологічних практик», що є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
Відділ інформації та комунікації Західного ОТО
