DOROFEEVA, KHAYAT та “Жіночий квартал” – гвардійців відвідали українські зірки - НГУ

Підтримати військовослужбовців, що проходять службу в одній з військових частин Північного об’єднання Національній гвардії України завітали відомі українські зірки – Надія Дорофєєва, Андрій Хайат, а також творчий колектив проєкту “Жіночий квартал” на чолі з художнім керівником Олександром Пікаловим.

«Ми намагаємося робити все для наших воїнів, а сьогодні воїном є практично кожен українець, тому ми виступаємо для військовослужбовців, для волонтерів, виступали для громадян в бомбосховищах, на полях, на вокзалах. Кожного разу людям трошки важко сміятися на перший жарт і ми це розуміємо, ми трохи збиваємо цей тривожний ритм, занурюємо їх у той час, коли війни ще не було і трішки занурюємо у час, коли війни вже нема. Всім це дуже потрібно», – зазначив пан Олександр.

На його думку, кожен справжній український артист повинен сам приходити до тих, хто раніше приходив до артистів.

Для Надії Дорофєєвої це був перший виступ в Україні після повернення з-за кордону.

«Це був мій перший концерт удома, в Україні, після низки благодійних європейських концертів, тому емоції від нього набагато глибші. Мені здається, я сьогодні хвилювалася більше, ніж напередодні будь-якого іншого виступу. Адже співати та бачити очі хлопців і дівчат, які нас захищають – це дуже емоційно, проникливо та відповідально. Мені хотілося їх порадувати, відволікти, подарувати свято. І виступ вийшов доволі запальний. А після завершення я перефотографувалася з кожним захисником і кожною захисницею у залі. Для мене це був неймовірний концерт, тому що їхні очі сьогодні сяяли!», – розповідає народна улюблениця.

Ще один позитивний ефект – родичі військових, що отримують фото з артистами, спокійніші щодо їхньої безпеки, а для самих військовослужбовців це неабияка емоційна підтримка.

«Дуже вдячні артистам за ту позитивні емоції, які ми отримали під час концерту. Зараз емоційна підтримка дуже важлива для нас і ми вдячні артистам за їх діяльність та творчість», – поділився враженнями гвардієць Михайло.

Перейти до вмісту