Завершилися змагання з футзалу серед збірних команд об’єднань Національної гвардії України.

Цей турнір був присвячений Дню фізичної культури і спорту України та проходив за підтримки Української асоціації футболу. Мета турніру – це реабілітація та відновлення військовослужбовців після виконання службово-бойових завдань, а також вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя захищаючи Україну.

«Нинішні спортивні звитяги здобуваються в той самий час, коли багато спортсменів та тренерів зі зброєю в руках відстоюють наші цінності й свободи, захищають країну на полі бою від російського агресора, – сказав заступник командувача Національної гвардії України полковник Олексій Осипенко. – Цей захід – не лише спортивні змагання, а й спосіб висловити нашу повагу та вдячність тим, хто віддав своє життя заради нашого майбутнього».

Турнір розпочали з хвилини мовчання, аби вшанувати світлу пам’ять загиблих побратимів, завдяки яким, зокрема, українські спортсмени мають можливість продовжувати тренуватися та здобувати спортивні перемоги для нашої держави.

У чемпіонаті Нацгвардії з футзалу взяли участь шість збірних команд: Північного, Центрального, Південного, Західного та Східного об’єднань, а також Національна академія Національної гвардії України. Команди розділили на дві групи, ті збірні, які посіли в таблицях перші та другі місця вийшли у півфінали, а дві команди, що опинилися третіми у групах, розіграли між собою п’яте та шосте місця.

«Ми пишаємося тим, що Національна гвардія України не лише виконує завдання з відсічі збройної агресії, але й активно розвиває спортивні ініціативи серед особового складу. Чемпіонат з футзалу – це чудова можливість для наших військовослужбовців не лише покращити свою фізичну підготовку, а й зміцнити командний дух, що є вкрай важливим для виконання службово-бойових завдань. Спорт допомагає нам виховувати лідерів, формувати дисципліну та підвищувати моральний стан бійців. Я переконаний, що ці змагання є важливим кроком у популяризації спорту та сприяють зміцненню здоров’я наших військовослужбовців», – зазначив начальник відділу фізичної підготовки ГУ НГУ полковник Андрій Мелешко.

У фіналі перемогу втретє поспіль здобула збірна Північного ОТО, вони обіграли команду Центрального ОТО, які стали срібними призерами, а бронзові медалі виграли гравці збірної Південного ОТО, які у своєму матчі обіграли гвардійців із Західного ОТО.

Пресслужба НГУ

фото Максима Опанасюка

відео Віктора Петриченка

Перейти до вмісту
widget will appear here