У Національній академії Національної гвардії України триває базова загальновійськова підготовка рекрутів. Майбутні офіцери щодня поєднують теоретичне навчання з інтенсивною практикою, відпрацьовуючи навички, які стануть основою їхньої подальшої служби.
Одним із ключових елементів підготовки є CQB (Close Quarters Battle) – тактика ведення бою в обмеженому просторі. Під час занять рекрути навчаються діяти у приміщеннях, правильно пересуватися в складі групи, розподіляти сектори відповідальності, входити до приміщень і взаємодіяти з побратимами в умовах максимальної концентрації та обмеженого часу.
Паралельно курсанти проходять вогневу підготовку. Перед практичними стрільбами вони вивчають будову зброї, правила безпечного поводження та алгоритми її застосування, після чого закріплюють знання на полігоні. Особлива увага приділяється правильній вкладці зброї, зміні положень для ведення вогню, швидкому реагуванню на зміну обстановки та точності виконання вправ.
Практичні заняття проводять офіцери, викладачі та інструктори Академії, які супроводжують рекрутів на кожному етапі підготовки. Навчальний процес побудований так, щоб кожна нова вправа поступово ускладнювалася та формувала впевненість у власних діях, дисципліну й навички командної роботи.
Базова загальновійськова підготовка в НАНГУ – це перший крок до професії військового.
Відділ комунікації НАНГУ







