20 лютого на Майдані Незалежності у підніжжі Монументу Незалежності України відбулася мистецька подія «Територія Гідності», присвячена загиблим за свободу України Героям Небесної сотні.

У події взяли участь військовослужбовці, поети, музиканти та громадські діячі. Серед учасників – народний артист України, актор і громадський діяч Євген Нищук, хор Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України, поет і військовослужбовець Національної гвардії молодший лейтенант Павло Коробчук, музикант і лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, військовослужбовець і поет Сергій Пантюк, журналістка і поетеса Любов Базів, поетеса й культурна менеджерка Тетяна Череп-Пероганич, кобзар і заслужений артист України Едуард Драч, гурт «Фортес», військовослужбовець і поет Дмитро Лазуткін, поетеса Тетяна Власова, режисер Сергій Смальчук.

Зокрема, хор Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України виконав пісні «Молитва за Україну», «Ой у лузі червона калина» та Гімн України.

«У День Героїв Небесної сотні ми вшановуємо памʼять людей, що вийшли на Майдан захищати цінності та свободу, демократію та гідність. «Територія Гідності» стала простором спільної пам’яті, вдячності та солідарності. Де б ми не були – ми пам’ятаємо. Без права на забуття», – заявила ведуча вечора, співачка, громадська діячка та культурна менеджерка Анжеліка Рудницька.

Захід організували Національний музей Революції Гідності, Державна агенція промоції культури України, Мистецька агенція «Територія А».

Національна гвардія України з глибокою повагою і щирою шаною ставиться до Героїв Небесної сотні – людей, які у вирішальний момент новітньої історії держави стали на захист гідності, свободи та європейського вибору українського народу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту
widget will appear here