11 днів на бойовому завданні – неймовірна історія гвардійця Хантера (ВІДЕО) - НГУ

У грудні 2023 року нацгвардійця на позивний Хантер разом з побратимами відрядили обороняти посадку біля Бахмута. У результати боєць провів на позиції втричі довше, ніж планувалося — його не могли змінити через сильні обстріли.

Окупанти стояли за сто метрів — їх було утричі більше, ніж українців. 

“Перший день ми відстояли нормально, назбивали дронів, росіяни образилися та почали ще більше FPV-дронів запускати, але в них нічого не виходило. За три доби ми збили близько 20 їхніх “мавіків”, 15 FPV — вони лежали за п’ять-десять метрів від нас, пілікали, тобто не вибухнули. Страшно, бо вони могли спрацювати в будь-який момент, тому не дуже хотілося висовуватися, але доводилося”, — згадує Хантер.

Серед спогадів про надважкі дні та ночі, Хантер також пригадує і те, від чого на його обличчі з’являється посмішка. Одного разу ворожий солдат переплутав посадки і буквально сам прийшов на позицію до Хантера. Тепер Хантер демонструє трофейний магазин, який дістався йому від полоненого окупанта.

“Його або контузило, або не знаю що. Ми в його бік зробили два коротких постріли, він підняв руки, ми наказали йому викинути автомат, все спорядження й підійти до нас. Він з надією, що ми свої, спокійно до нас підійшов. Коли підходив, то кричав: “Хлопці-хлопці, я свій!”, — розповідає Хантер.

Дивіться всю історію гвардійця у відеосюжеті.

За матеріалами “Суспільне Харків”

Перейти до вмісту