10 років героїзму. Роки рішучості, стійкості та сили. Бойовий шлях бригади “Червона Калина” (ВІДЕО) - НГУ

Військові 14 бригади оперативного призначення “Червона Калина” стали на захист України у перші тривожні дні весни 2014 року. Бойовий шлях тоді розпочався зі звільнення від проросійських сепаратистів Харківської ОДА.

Далі були важкі та героїчні бої на Донбасі, утримування Донецького аеропорту та численні ротації у зоні АТО/ООС. В перший місяць повномасштабного вторгнення 2022 року гвардійці зіграли важливу роль у знищенні російських військ на Київщині. Захистили столицю України та змусили ворожі війська тікати. Частина бійців також вела оборонні бої на сході, стримуючи ворожу навалу.

Вони пройшли довгий і тернистий шлях. Боротьба за незалежність України, її свободу та майбутнє триває століттями. Війна за звільнення від окупантів точиться 10 років. Ключова, і можливо вирішальна битва, йде більше двох років. Вага та важливість історичного моменту зрозуміла кожному гвардійцю “Червоної Калини”.

Позаду багато героїчних, важких і переможних боїв. Попереду ще багато випробувань, які маємо гідно пройти. Бригада “Червона Калина” не збирається зупинятись. Кожен військовий знає заради чого щодня виконує важкі завдання на фронті.

Окремо, вшановуємо тих гвардійців “Червоної Калини”, які віддали життя на шляху до майбутньої Перемоги. Їх подвиги назавжди вписані в історію бригади, Національної гвардії та всієї України. Вічна пам’ять загиблим…

Це були 10 років стійкості, роки сили, рішучості та героїзму військових 14 бригади оперативного призначення “Червона Калина”. В майбутньому нові виклики, інші битви та обов’язково Перемога!

Перейти до вмісту