НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом трьох діб на полігоні військовослужбовці-зв’язківці Маріупольської бригади Нацгвардії вдосконалили свій професійний вишкіл в умовах, наближених до бойових.

Саме польові заняття допомагають військовослужбовцям закріпити набуті знання практичними діями та побачити з чим вони можуть зустрітись у бойовій обстановці.

Під час польового виходу зв’язківці працювали з новим обладнанням, яке тільки опановує Національна гвардія України, – радіорелейною станцією нового покоління української розробки. Вона допомагає організовувати зв’язок між командними пунктами для надійної і швидкісної передачі даних.

«Наші підрозділи забезпечені новітніми засобами радіообміну та передачі інформації і вимагають оновлення знань в області цифрових систем управління та зв’язку, тому весь особовий склад повинен постійно вдосконалюватись», – розповів начальник вузла зв’язку бригади лейтенант Євген Калинчук.

Також під час навчань зв’язківці відпрацювали розгортання рухомого пункту зв’язку з подальшою організацією всіх видів зв’язку, а саме цифрового, аналогового  як резервного та дротового.

Стійкий, прихований, захищений зв’язок – одна з основ успішного ведення бойових дій, адже без нього неможливо координувати підрозділи під час бойових зіткнень.

 

Вадим Вигінний