НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На шестиденних навчальних зборах військовослужбовці відділень зв’язку військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відточують майстерність використання короткохвильових ранцевих радіостанцій Harris RF-7800H-МР, призначених для забезпечення телефонного зв’язку та передачі даних у тактичній, оперативній та стратегічній ланках управління у радіомережах від командира бригади і вище.

Викладачем на навчальних зборах виступає фахівець ліцензованої організації, яка має практичний і теоретичний досвід “Радіо сатком-груп” від учбово-сервісного центру корпорації “L3Harris”. Такі тренінги для гвардійців мають велику користь, адже постійно виходять оновлення версій мікропрограм, програмного забезпечення, що вносить деякі корективи у використання станцій.

Учасниця тренінгу, інженер відділення радіозв’язку інформаційно телекомунікаційного центру вузла зв’язку першої категорії Центрального територіального управління НГУ, лейтенантка Дарина Вавер говорить: «На тренінгу військові зв’язківці вчаться самостійній роботі, керуванню, програмуванню, налаштуванню антен і безпосередньо радіостанцій, на новітніх засобах радіо-зв’язку. Це великий обсяг специфічних знань, і у форматі слайдів, ілюстрованих лекцій і практичних налаштувань прямо тут і зараз, засвоюються набагато швидше і якісніше».

Виконуючий обов’язки начальника відділу зв’язку-начальника зв’язку Центрального територіального управління НГУ, підполковник Дмитро Погорєлов наголошує: «Головне для зв’язківця – це почуття відповідальності за організацію та забезпечення зв’язку в підрозділах, відповідальність за постійне підтримання засобів зв’язку у стані бойової готовності. Для цього відповідні фахівці мають постійно вдосконалюватися. Радіостанції RF-7800H-МР являють собою вдосконалені радіостанції сімейства Falcon і забезпечують надійну роботу в радіонапрямку та в радіомережі як в телефонному режимі, так і в режимі передачі даних. Вони мають покращену систему шифрування. Забезпечують надійний зв’язок в робочому діапазоні частот. Вони можуть використовуватися в переносному, мобільному (на автошасі) та стаціонарному варіанті».

Група інформації та комунікації Центрального ТУ