НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, дорогі ветерани!

 

26 квітня виповнюється 35 років з дня Чорнобильської трагедії. Вибух на Чорнобильській АЕС спричинив найбільшу в XX столітті техногенну катастрофу у світі, яка забрала тисячі людських життів та прирекла на страждання мільйони людей.

 

Завдяки самопожертві та рішучості тисяч наших громадян, багато з яких заплатили за це власним життям та здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

 

З перших днів у подоланні наслідків вибуху брали участь понад 18 тисяч військовослужбовців тодішніх внутрішніх військ. Висловлюю глибоку вдячність за великий подвиг учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, які досі служать та працюють у Національній гвардії України, ветеранам, а також сім’ям, чиїх рідних забрала атомна трагедія.

 

Сьогодні військовослужбовці Національної гвардії України також виконують важливі завдання із охорони всіх атомних електростанції України. Низький уклін усім, хто самовіддано, ризикуючи життям протидіяв розповсюдженню лиха. Висловлюю вдячність за Вашу мужність, стійкість та відданість Військовій присязі. Ваш подвиг назавжди залишиться в пам’яті українського народу. Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди.

 

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник Микола БАЛАН