НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шановні українці, дорогі ветерани!

Панове солдати, офіцери та генерали! 

 

Друга світова війна стала найбільш масштабною та жорстокою в історії людства та принесла значні втрати. Ми схиляємо голови перед усіма, хто боронив світ від нацизму, хто захищав рідну українську землю та загинув на полях битв і в таборах смерті, у полоні і в окупації, за кожною жертвою, що постраждала у ході бойових дій, які точилися у містах і селах.

Ми пишаємося тим, що наш народ зробив великий внесок у досягнення перемоги й порятунку людства від нацистського поневолення. У ці травневі дні, як ніколи, усвідомлюємо, що перемагає той, хто бореться за справедливість та за свою землю, а не посягає на чуже.

Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у боротьбі за свободу і гідність. Пам’ять про них завжди житиме у наших серцях та слугуватиме запорукою того, що подібне більше ніколи не повториться. Слова безмежної вдячності адресуємо ветеранам! Турбота про них та підтримка – це наш обов’язок!

Сьогодні українські військові, у тому числі й бійці Національної гвардії України, боронять нашу країну, захищають її суверенітет та територіальну цілісність. Щоб українці могли вільно жити на своїй землі, у своїй державі в мирі та злагоді. Заради наступних поколінь. Заради процвітання незалежної України!

Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Вічна слава та пам’ять героям!

 

Командувач

Національної гвардії України

генерал-полковник Микола БАЛАН