НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 29 листопада по 03 грудня 2021 року рекрутери відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України провели 12 інформаційно-іміджевих заходів серед учнів випускних класів та непрацевлаштованого населення у містах Києва, Дніпра, Одеси, Харкова та Львова.

«У житті кожної молодої людини є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – обрати майбутню професію. Тому зараз вам необхідно зважити всі фактори і зробити правильний для себе вибір. Багато школярів вагаються у виборі майбутньої професії і не достатньо інформовані стосовно військових закладів вищої освіти, тож ми допомагаємо молодим людям зробити цей вибір», – зазначив старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України майор Олександр Шинкаренко під час проведення презентації серед випускних класів загальноосвітньої школи № 35 м. Київ.

Гвардійці Іміджево-видавничого центру на заходах серед непрацевлаштованого населення роз’яснили порядок прийому на військову службу, запропонували пройти тестування і визначитись до служби у військових частинах Національної гвардії України. Випускники навчальних закладів отримали інформацію про вступ і навчання в Національній академії Національної гвардії України та Київському інституті Національної гвардії України.

Школярі отримали брошури та буклети з вичерпною інформацією щодо процедур прийняття на військову службу, вступу до вищих відомчих навчальних закладів та контактною інформацією відділень комплектування.

Відділ комплектування ІВЦ НГУ