НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

5 та 6 серпня повернулись до України спортсмени-інструктори спортивного клубу Національної гвардії України Михайло Романчук, який на Олімпіаді-2020 у Токіо здобув для України срібну та бронзову медалі з плавання на 800 та 1500 метрів вільним стилем та Алла Черкасова, яка стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор з вільної боротьби.

У Міжнародному аеропорту Бориспіль медалістів Олімпійських ігор зустрічали представники Національної гвардії України, друзі, колеги по спорту, тренери, вболівальники та рідні, які не приховували сліз радості.

Зустрічаючі тримали в руках плакати: «Ви – найкращі у світі!», «З поверненням на Бітьківщину!» та інші.

На Олімпіаді-2020 у Токіо спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України старший сержант Михайло Романчук став другим у фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем з часом 14.40,66. Цим самим він здобув для України першу срібну і шосту загалом олімпійську нагороду. Український спортсмен поступився на одну долю секунди американцю Роберту Фінке (14.39,65).

Нагадаємо, що в кваліфікації на 800-метрівці вільним стилем гвардієць Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на цій дистанції, продемонструвавши час 7:41.28. 

У поєдинку за третє місце в категорії до 68 кг Алла Черкасова зустрілася з чемпіонкою Олімпійських ігор в Ріо-2016 року Сарою Досьо з Японії. Українка  перемогла у цій схватці з рахунком 2:0 та поклала «бронзу» до скарбнички української збірної на Олімпійських іграх у Токіо.

 «Я задоволена цією бронзовою нагородою. Для мене ця «бронза» – ціною золота. Дуже тяжко далася ця нагорода. Морально дуже важко було налаштуватися на поєдинок із олімпійською чемпіонкою, спортсменкою із Японії, «хазяйкою» змагань, але в нас все вийшло», – сказала Алла Черкасова.

Під час зустрічі в аеропорту спортсмени висловили слова вдячності командуванню Нацгвардії за всебічну допомогу та підтримку.

Пресслужба НГУ