ЗМІНИ, ЩО ЗРОБИЛИ НАС СИЛЬНІШИМИ

Які зміни та досягнення відбулись в Національній гвардії України в сьомий рік свого функціонування?


Із кожним днем безпекове середовище навколо України стає все складнішим і динамічнішим. Наша держава усе частіше стикається з низкою прямих і непрямих викликів і загроз, що впливають на подальший розвиток країни. Попри це у 2020 році військовослужбовці Національної гвардії України гідно виконали покладені на них завдання із забезпечення миру та спокою громадян та держави.

 

Воїни Нацгвардії самовіддано захищали українські землі від російської агресії та виконували низку інших важливих функцій всередині країни. Національна гвардія України однією з перших долучилася до боротьби із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні.

 

Гвардійці патрулювали населені пункти країни, підтримували громадську безпеку під час масових заходів, у тому числі під час чергових місцевих виборів. Воїни Нацгвардії залучались до гасіння лісових пожеж у Луганській області, надавали допомогу в подоланні наслідків негоди на території Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Вінницької областей.

 

Попри те, що протягом 2020 року службово-бойова діяльність проводилась в умовах протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, увесь спектр поставлених завдань як у військовій, так і в правоохоронній сферах, виконано в повному обсязі.

 

 

 

 

4667

людей прийнято на службу за контраком


55000

осіб затримано за підозрою у вчиненні правопорушення

785

знешкоджено вибухонебезпечних предметів у складі ООС

2565

воїнів отримали статус учасника бойових дій

 

 

У наших розділах ми розповімо про основні результати службово-бойової діяльності підрозділів Нацгвардії, зміни та досягнення, які відбулись в НГУ упродовж 2020 року.