НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 29 червня у Головному управлінні НГУ Голова філіалу Злученого Українського Американського Допомогового Комітету Віра Дмитрівна Принько вручила подарунковий сертифікат на незабутній відпочинок та оздоровлення 50-ти дітей військовослужбовців Національної гвардії України на базі відпочинку «Мікрон».

База відпочинку знаходиться на березі Чорного моря, в 55 км на південний захід від Одеси, на піщаній косі, розташованій між Чорним морем і Дністровським лиманом. Група дітей зібрана із числа членів родин загиблих, поранених військовослужбовців Національної гвардії України, а також багатодітних та малозабезпечених сімей.

«Ми дуже вдячні, що для наших діток випаде така чудова нагода відпочити на узбережжі Чорного моря, а саме на базі відпочинку  «Мікрон». Наші діти надзвичайно задоволені та чекають нових вражень та емоцій. Завдяки Комітету вже неодноразово діти військовослужбовців Національної гвардії України, учасників АТО/ООС мають таку змогу відпочити. Я щиро дякую Комітету за вашу допомогу та підтримку, яку ви надаєте Нацгвардії», – зазначив командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан.

На зазначених заходах були присутні діти військовослужбовців, що мали змогу поспілкуватися та отримати сувенірні подарунки.

Своєю чергою генерал-полковник Микола Балан вручив Вірі Принько відзнаку Командувача Національної гвардії України «За співпрацю».

Довідково. Злучений Український Американський Допомоговий Комітет функціонує у Сполучених Штатах ще з 40-х років минулого століття. Увесь цей час небайдужі українці з-за океану допомагали своїм братам та сестрам у найскладніші часи. Коли на Сході України почалась неоголошена війна, волонтери із ЗУАДК не стояли осторонь, – вони всебічно підтримували постраждалих українців. За більше ніж сім років на Донбас було передано не один гуманітарний вантаж, а за сприяння Комітету юні мешканці прифронтових міст мають змогу подорожувати Україною та за її межами.

Крім цього, неодноразово Комітет передавав військовослужбовцям теплу білизну, а дітей поранених та загиблих на сході країни військовослужбовців щороку заохочують різноманітними подарунками.

Завдяки Комітету, неодноразово діти військовослужбовців Національної гвардії України, учасників АТО/ООС, проходили курс оздоровлення та відпочинку в оздоровчому таборі «Опілля», що розташований на Івано-Франківщині, де протягом табірної зміни з дітьми проводились різноманітні виховні та оздоровчі заходи, які були спрямовані на їх інтелектуальний розвиток та згуртування.

 

Пресслужба НГУ