НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

3 грудня, приблизно о 18:16, до гвардійців самостійного патруля військової частини 3047 Північного об’єднання Національної гвардії України по допомогу звернулася місцева жителька. Вона повідомила, що в неї невідомий чоловік викрав мобільний телефон та зник. Жінка вказала правоохоронцям описові прикмети нападника та вказала на напрямок його руху.

Завдяки оперативним діям наряду, вдалося вийти на слід ймовірного зловмисника та затримати його. Затриманим виявився 27-річний мешканець Житомира у речах якого, в присутності свідків, було знайдено викрадений телефон.

На місце затримання була викликана слідчо-оперативна група, якій нацгвардійці передали затриманого для встановлення всіх обставин події.

Попередня кваліфікація події – ст.186 ч.1 ККУ «Відкрите викрадення чужого майна (грабіж)», що карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Відділення інформації та комунікації ПКТУ