НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Учора ввечері, під час несення служби з охорони громадського порядку по вулиці Новогоголівська в місті Житомирі, гвардійці військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України, звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло та намагався уникнути зустрічі з патрулем.

Під час перевірки особистих документів, громадянин почав помітно нервувати. У присутності свідків військовослужбовці провели поверхневий огляд чоловіка та виявили в нього згорток фольги із жовтою речовиною, зіп–пакет із білою порошкоподібною речовиною, зовні схожою на наркотичну та предмет зовні схожий на холодну зброю.

 

На місце затримання була викликана слідчо-оперативна група, якій передали затриманого для з’ясування обставин події, а вилучені речовини та предмет схожий на холодну зброю було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

 

Попередня кваліфікація події – ч. 1 ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). А також за попередньою правовою кваліфікацією – ч. 1 ст. 263 ККУ носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

 

 

Група інформації та комунікації військової частини 3047