НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Житомирські нацгвардійці спільно з працівниками Національної поліції, під час профілактичного відпрацювання міста Бердичева Житомирської області затримали двох громадян із забороненими речовинами.

Так, 11 червня, на перехресті вулиць Дружби та Львівська піший патрульний наряд звернув увагу на чоловіка, який побачивши правоохоронців змінив напрямок руху, намагаючись уникнути зустрічі з нарядом.

Під час перевірки особистих документів, громадянин почав помітно нервувати. Провівши поверхневий огляд, у присутності свідків, правоохоронці виявили у 34-річного місцевого жителя поліетиленовий пакет з білою порошкоподібною речовиною, ззовні схожою на наркотичну речовину – амфетамін.

Ввечері того ж дня,  у прибережній зоні річки Гнилоп’ять, військовий наряд звернув увагу на чоловіка, який побачивши наближення правоохоронців став помітно нервувати. При перевірці документів та проведенні поверхневого огляду у 36-річного громадянина, правоохоронці у присутності свідків, виявили блістер з таблеткою схожою на метадон та шприц заповнений речовиною бурого кольору ззовні схожою на метадон.

Затриманих було передано слідчо-оперативним групам місцевого відділку поліції для з’ясування обставин, а вилучені речовини направлено на експертне дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Попередня правова кваліфікація вказаних кримінальних правопорушень –  ч.1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

 

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ