НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Ввечері, 24 грудня, під час несення служби з охорони громадського порядку у місті Житомирі по вулиці Вітрука, гвардійці самостійного патруля військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України затримали двох громадян з наркотичною речовиною.

До військовослужбовців наряду звернувся місцевий житель з повідомленням, що в підвалі його будинку знаходяться дві невідомі особи. Наблизившись до підвального приміщення, гвардійці натрапили на двох невідомих чоловіків, біля яких знаходився пристрій для куріння наркотичних речовин. Сам пристрій був заповнений сухою подрібненою рослинною речовиною зовні схожою на канабіс, біля якого було знайдено ще один згорток з речовиною зеленого кольору зовні схожою на наркотичну.

На місце події нацгвардійці викликали слідчо-оперативну групу, якій передали затриманих для подальшого з’ясування усіх обставин події, а вилучені речовини було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Попередня правова кваліфікація вказаного кримінального правопорушення – ч. 1 ст. 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Група інформації та комунікації військової частини 3047