НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом декількох днів гвардійці військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України залучалися до спільної прикордонної операції «Кордон-2021» разом з Державною прикордонною службою, а також із підрозділами Національної поліції, Державною міграційною службою та органами місцевого самоврядування в межах Житомирської області.

Операція проводиться з метою посилення заходів щодо запобігання та припинення протиправної діяльності, дотримання фізичними та юридичними особами національного законодавства, а також забезпечення оперативності реагування на зміни обстановки, на українсько-білоруському кордоні.

«Під час спільних навчань наш особовий склад продемонстрував готовність до виконання спільних завдань щодо виявлення та припинення випадків  незаконного переміщення осіб та протидії незаконній міграції на державному кордоні», – зазначив перший заступник командира частини – начальник штабу підполковник Віталій Богуславець.

Заходи передбачають дві фази, під час яких проводяться комплексні міжвідомчі заходи із протидії загрозам у сфері нелегальної міграції та прикордонної безпеки. Також посилено контроль за дотриманням громадянами прикордонного режиму та режиму державного кордону, як на сухопутній, так і на річковій ділянках кордону.

Група інформації та комунікації військової частини 3047