НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Житомирі самостійним нарядом Національної гвардії України  військової частини 3047 Північного ОТО було затримано 33-річного місцевого жителя, який здійснював «закладки» наркотичних речовин.

 

Під час патрулювання центром міста до військовослужбовців звернувся громадянин з даними про підозрілого чоловіка, який фотографував та закопував у землю невеликі згортки. Правоохоронці звернулись до вказаного громадянина для з’ясування обставин. Під час перевірки особистих документів чоловік почав помітно нервуватися.

 

 У присутності свідків гвардійці провели поверхневий огляд та виявили в кишенях останнього п’ять зіп-пакетів, у яких знаходилось 75 згортків з порошкоподібною речовиною білого кольору схожою на амфетамін. У ході бесіди правоохоронці з’ясували, що окрім вилученого, правопорушник вже встиг «закласти» 45 згортків.

 

На місце події гвардійці викликали слідчо-оперативну групу Житомирського районного управління поліції. Затриманого було передано представникам поліції, а вилучені речовини направлено на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

 

Завдяки пильним діям гвардійців було попереджено розповсюдження заборонених психотропних речовин у Житомирі.

 

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ