НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом місяця військовослужбовці зенітного ракетно-артилерійського дивізіону Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО у ході польового виходу відточували свою майстерність на базі 169-го Навчального центру СВ ЗСУ (смт Десна). Завдячуючи подібним навчанням гвардійці мають можливість не тільки закріпити наявні теоретичні знання, а й удосконалити польову виучку та підвищити злагодженість підрозділів.

Невід’ємною частиною підготовки фахівців підрозділів протиповітряної оборони є заняття зі спеціальної та технічної підготовки, під час яких вдосконалюються знання про тактико-технічні характеристики та будова зенітної установки ЗУ-23, основи та правила стрільби, відпрацьовуються нормативи з переведення розрахунків у різні ступені готовності.

Варто зауважити, що завершальним етапом підготовки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону були дивізіонні тактичні навчання з бойовою стрільбою. Як зазначив керівник навчань заступник командира бригади полковник Василь Дудурич:

«Навчання проводились в умовах, максимально наближених до реальних, для того, щоб командири отримали практику в управлінні підрозділами, а особовий склад чітко зрозумів своє завдання. При цьому обовязково враховано досвід застосування сил та засобів протиповітряної оборони в районі проведення операції Обєднаних сил».

За підсумками проведення навчань зенітний ракетно-артилерійський дивізіон всі поставлені навчально-бойові завдання виконав повністю.

Група інформації та комунікації військової частини 3027