НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом трьох днів на військовому полігону ЗСУ, що на Рівненщині точилась справжня запекла боротьба за звання кращого розрахунку ЗУ-23-2.

У змаганнях брали участь військовослужбовці частин й підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України, Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ, Військово-морських сил та Національної гвардії України, які стали кращими в попередніх відбіркових конкурсах.

«Конкурс на визначення кращого розрахунку ЗУ-23-2 проводиться з метою удосконалення практичних навичок у веденні вогню по повітряних цілях, а також для злагодженості колективів і це, безумовно, обмін досвідом між військовослужбовцями та підрозділами. Також слід додати, що нормативи конкурсу екіпажі виконували на своїх ЗУ-23», – сказав член комісії майор Микола Сущик.

За умовами конкурсу учасники випробовували себе у розгортанні і переведенні до бою розрахунку ЗУ-23-2 на час, у переведенні з похідного положення в бойове, розпізнавання силуетів літаків, спорядження стрічки та укладання її в короб, заміна гарячих стволів, виконання нормативу з військового біатлону, а також стрільба по наземних цілях — мішенях типу БТР та стрільба по цілях типу «вертоліт».

Під час змагань основна увага судді зосереджували в першу чергу на якість виконання стрільби, максимальна кількість влучень по повітряних цілях, а також як розрахунки ЗУ-23 якісно та швидко виконують нормативи за встановлений час.

«До змагань ми готувались заздалегідь та наполегливо. Найважче у конкурсі виявилось виконання стрільби по рухомій цілі типу БТР та «вертоліт», адже саме ці вправи і визначили кращих фахівців-зенітників. В ході конкурсу кожен екіпаж намагався якнайкраще проявити себе, боротьба була напруженою, а суперники гідними. Цього разу наш розрахунок зайняв почесне друге місце», – каже командир розрахунку ЗУ-23-2 молодший сержант Денис Дубенюк.

ДАЛІ У СЮЖЕТІ:

У запеклій та напруженій боротьбі перемогу здобули військовослужбовці Військово-морських сил ЗС України. Друге місце розділили представники ДШВ ЗС України та гвардійці військової частини 3028 Західного ОТО. А почесне третє місце у представників Сухопутних військ.

Матеріал: Микола Коваль