НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Бійці військової частини 3058 приєдналися до акції «Врятуй життя!», яка традиційно проводиться під час передноворічних свят в Ізмаїльському відділенні трансфузіології. Як повідомила завідувачка Любов Коновка, на даний час є гостра потреба в донорській крові для дівчини, яка знаходиться в реанімації. У дівчини досить рідка група, тому відшукати донорську кров вкрай важко.

Після оголошення про необхідну допомогу, у військовій частині відгукнулися майже всі військовослужбовці. З самого ранку гвардійці відправилися у  відділення трансфузіології для проведення необхідних процедур: здачі загального аналізу крові, визначення групи та резусу крові, вимірювання температури тіла і кров’яного тиску.

Для багатьох це був перший досвід в якості донора, тому, як зізналися хлопці представникам ЗМІ, спочатку було присутнє невелике хвилювання. Користуючись нагодою у своєму спілкуванні з журналістами, бійці привітали всіх з прийдешніми святами.

«Допомагати тим, хто цього потребує, я вважаю справжнім людським вчинком. Батьки схвалили моє рішення стати донором. Нехай самим головним подарунком в якості передноворічного дива для тих, хто хворіє та зараз бореться з хворобою, стане одужання», – розповів солдат Віталій Хмаренко.

Ольга Соколюк-Вавілкіна