НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні Дня Святого Миколая гвардійці столичного вищого військового навчального закладу відвідали Київський міський центр крові.

«Військовослужбовцями нашого навчального закладу було прийнято рішення, що на передодні такого великого свята ми здаватимемо кров для малечі до міського Центру крові. Ось у такий своєрідний спосіб ми вирішили зробити подарунок дітям до Святого Миколая. Звісно, це не єдиний подарунок від нас дітям, але добровільне донорство крові, на наше глибоке переконання, є тим людським актом самопожертви, який рятує чиєсь життя. Саме тому і було прийнято таке рішення – до Дня Святого Миколая здати безоплатно кров для тих діточок, які цього потребують, чиє життя від цього залежить» – каже начальник КІНГУ полковник Володимир КЛАЧКО.

Відповідно до норм чинного законодавства, зокрема Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові», донорство крові та компонентів крові – добровільний акт людини, що полягає у донації крові та/або компонентів крові для подальшого використання їх для трансфузії, виготовлення лікарських засобів, медичних виробів або використання у наукових дослідженнях

Для того, щоб стати донором крові, слід звернутись до станції переливання крові чи центру крові, наприклад до Київського міського центру крові, та пройти необхідні процедури. І, якщо людина відповідає всім необхідним вимогам, то є можливість здати кров чи її компоненти, таким чином врятувавши чиєсь людське життя. Особливу шану заслуговують ті, хто робить це регулярно та безкоштовно.

Слід додати, що донорство крові у Київському інституті Національної гвардії України носить системний характер – військовослужбовці регулярно займаються донорством крові. Ось і цього разу хлопці завітали до Київського міського центру крові, що б напередодні Дня Святого Миколая здати безоплатно кров для дітей, які мають у цьому необхідність, таким чином надаючи позитивний приклад того, як скромно, але гідно можна привітати зі святом.

Служба інформації та комунікації КІНГУ